Про компанію

Компанія «Геркулес» працює на ринку України з жовтня 1997 року, пройшовши з того часу нелегкий шлях від групи ентузіастів, що були натхнені ідеєю відродження традицій галузі, до крупної компанії — одного з лідерів ринку України.

Усе починалось із шляхетного завдання — відродити національне виробництво якісних продуктів харчування. Декілька років активної праці об’єднаного колективу професіоналів створили обличчя підприємства та надали можливість використовувати сучасні технології та обладнання для випуску широкого асортименту продукції.

Зараз «Геркулес» є одним із лідерів в Україні з виробництва морозива та напівфабрикатів. Завдяки широкому асортименту та поміркованому об’єднанню традиційних рецептів продукція ПрАТ «Геркулес» давно заслужила довіру та визнання українських споживачів. Народна любов підсилена авторитетною думкою експертів — продукцію неодноразово було відзначено високими нагородами: «Вибір року», «100 кращих товарів України», а також золотими медалями та дипломами професійних дегустаційних змагань.

У 2002 році у велику родину «Геркулес» увійшло ПАТ «Донецький міський молочний завод №2», що було створено на основі добре відомого у регіоні підприємства. За роки свого існування завод відрекомендував себе як виробник широкого асортименту високоякісної молочної продукції та вже багато років є одним з найбільших виробників в Україні. Зараз підприємство віднайшло другу молодість — щодня на сучасному обладнанні переробляються більш 300 т молока, виробляється більш 100 найменувань продуктів.

Упевнений рух уперед дозволив компанії «Геркулес» досягти значних успіхів та стати одним із лідерів у галузі вироблення продуктів харчування в Україні.

Поза всіма цими досягненнями стоїть серйозний труд людей, об’єднаних спільними цілями: забезпечення стабільної високої якості продукції, максимальне задоволення вимог споживача та відповідальність за досягнення результату.

Динамічний та успішний розвиток підприємства та його досягнення у значній мірі зумовлені високим рівнем менеджменту, що охоплює довгострокове стратегічне планування діяльності з подальшою деталізацією, яка здійснюється на підставі постійного моніторингу ринку, вимог споживачів та всебічного аналізу фактичного розвитку компанії. Інвестиційна стратегія фірми передбачає вкладання коштів як у виробництво та поширення асортименту продукції, так і в розвиток дистрибуції по всій території України.

Накопичений досвід реалізації різноманітних проектів дозволяє нам дивитись у майбутнє з оптимізмом та вірити в те, що все задумане здійсниться вчасно, якісно і із мінімальними затратами. Одним із гарантів цього є колектив компанії. У компанії «Геркулес» працюють грамотні та кваліфіковані фахівці з величезним досвідом роботи. Стабільність діяльності компанії забезпечується у тому числі й постійністю колективу. Турбота про всіх працівників підприємства, їх матеріальний добробут та створення умов для професійного зростання є пріоритетним завданням керівництва компанії.

Компанія «Геркулес» прийшла на ринок надовго та відкрита для всіх. Ми віримо в те, що ми будемо сприяти процвітанню та укріпленню економіки України.